Запитуваність імплантації зубів

Імплантація зубів в Dentalika.

Імплантація зубів стає все більш запитуваною медичною процедурою, але не завжди пацієнти мають чітке уявлення про неї.

Насамперед, треба розуміти, що імплантат – це не аналог всього зуба, а лише кореня зуба. Імплантат служить опорою для зубного протеза (абатменту та коронки).

Протезування на імплантатах виконується не тільки з естетичних міркувань, але й для функціонування зубощелепної системи.

Етапи протезування на імплантатах:

 • 1

  Підготовчий

  Ретельна діагностика та складання плану лікування потребують максимальної уваги, оскільки від цього залежить кінцевий результат. Потрібна КТ, оцінка стану зубів, кісткової тканини, ротової порожнини та здоров’я пацієнта загалом.

  У Dentalika проводиться 3D-сканування для отримання віртуальних моделей зубів. Для цього використовуємо Primescan та Omnicam – найточніші у світі сканери від компанії Dentsply-Sirona.

 • 2

  Хірургічний

  Це безпосереднє вживлення імпланту в кісткову тканину. У разі дефіциту може знадобитися кісткова пластика, яку можна виконати одночасно з імплантацією.

  На хірургічному етапі можна провести негайне протезування – за одне відвідування видаляємо зуб, встановлюємо імплантат і одразу фіксуємо до нього тимчасову коронку.

   

 • 3

  Ортопедичний

  На цьому етапі проводиться постійне протезування – фінальна точка комплексної стоматологічної реабілітації.

  Адаптація організму у кожного пацієнта може тривати різний час, оскільки за час відсутності та руйнування зубів деформується прикус, порушуються співвідношення щелеп, робота м’язів та суглобів. Тому за допомогою тимчасових коронок або спеціальних ортодонтичних конструкцій можна розвантажити м’язи, поставити у правильне співвідношення суглоба. Після приживлення імплантату на нього встановлюють абатмент, потім фіксують постійну коронку.

  Можна зробити “гарну роботу”, але забути про біомеханіку зубощелепної системи, і така конструкція прослужить недовго. А наше завдання — зробити зубні протези не лише функціональними та естетичними, а й гарантувати їхню довговічність.

   

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб