Профгігієна

Закис азоту

Ви точно нічого не відчуєте! Сучасні знеболювальні без дискомфорту і побічних ефектів
Анестезія у клініці Денталіка

Легка седація закисом азоту дозволяє дитині розслабитись у кріслі стоматолога. Це безпечний та надійний антистрес-метод.

У нашій клініці для седації використовується італійський апарат Master Flux Plus. Він дозує оксид азоту, який призначений для заспокоєння та розслаблення пацієнта до та під час процедури. Завдяки цьому з’являється можливість якісно провести лікування.

В ігровій формі ми пропонуємо дитині одягнути маску (в яку подається суміш кисню та азоту), включаємо на стелі телевізор із улюбленим мультфільмом дитини, надягаємо навушники. Після чого дитина розслаблена, спокійно сприймає те, що відбувається довкола. При цьому всі основні його рефлекси зберігаються: він свідомий, все чує, розуміє, розмовляє, самостійно дихає і рухається. У такому стані дитина без тривог і хвилювань здатна перенести стоматологічне лікування. Також седація знижує блювотний рефлекс.

Закис азоту практично не має протипоказань, не викликає алергії. Ефект від неї сходить нанівець протягом 5-10 хвилин, випаровуючись з легень у незмінному вигляді.

Лікування зубів дітям під ЗАКС – ефективний та безпечний метод, стандарт стоматології найрозвиненіших у медичному плані країн: Ізраїлю, США, країн ЄС. Там седація активно використовується у стоматології вже багато десятиліть.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб