Профгігієна

Видалення зубів

Цифрова точність без болю та розчарувань – неперевершений результат
Видалення зубів у Dentalika

Видалення зуба – це завжди страх, тривога та паніка. Так проявляється природна реакція будь-якої людини на вторгнення до її організму. Пацієнти бояться болю та травм під час операції, тривалого та болісного загоєння.

Але в стоматологічному центрі Dentalika ми вже забули, що таке складне видалення. Страждання пацієнта залишилися у минулому. Нам вдалося максимально скоротити час операції та виключити проблеми після видалення зубів.

Що ми робимо для комфортного та безболісного видалення?

  • проводимо процедуру під анестезією чи наркозом;
  • використовуємо ультразвуковий апарат «п’єзотом» Acteon Cube (Франція), який забезпечує швидке та акуратне видалення зуба з кістки за допомогою спеціальних насадок;
  • застосовуємо колагенові матеріали;
  • лунка перед повним ушиванням заповнюється фібриновою пробкою із власної крові, отриманої за допомогою центрифуги;
  • використовуємо спеціальні техніки накладання швів, що дозволяє уникнути серйозних болів та набряків;
  • маємо широкий набір інструментарію для нетравматичного видалення зі збереженням кісткової тканини та ясна;
  • при необхідності одразу встановлюємо імплантат, який заповнює собою простір у лунці зуба та зводить до мінімуму дискомфорт після процедури.

При такому делікатному видаленні зазвичай не потрібно призначати курс антибіотиків та протизапальних препаратів. Видалення дистопованих зубів (неправильно розташованих нижніх зубів мудрості) при недостатній кваліфікації лікаря та відсутності необхідного обладнання може тривати більше двох годин. Але у нашій клініці такі складні видалення займають близько 20 хвилин.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб