Лікування зубів

Реставрації та пломби

Швидко і безболісно позбавтеся проблем. Не відкладаючи!
Реставрації та пломби в Dentalika

Одним із найчастіших приводів звернення до стоматолога є карієс зубів.

Так називають ураження твердих тканин зуба, внаслідок дії несприятливих зовнішніх та внутрішніх факторів. Утворюються порожнини в зубах, можуть приєднатися різні ускладнення. При несприятливому перебігу відбувається втрата зуба.

Діагностувати карієс найскладніше. Часто при карієсі немає жодних симптомів, інколи ж він протікає у вигляді прихованих порожнин, коли зуб на перший погляд здається здоровим, а насправді карієс вже дуже глибоко поширився.

Діагностувати такі порожнини може стоматолог на профогляді за допомогою збільшення, а також рентгенівських знімків. Для цього ми використовуємо операційні мікроскопи CJ optic, Leica, Karl Kaps, бінокуляри Univet та рентген аппарат Planmeca Pro-x, встановлені в кожному кабінеті.

У нашій клініці ми використовуємо найпередовіші технології в лікуванні карієсу зубів і раді надати вам абсолютно унікальну розробку німецьких учених, яка є революційним рішенням у подібних випадках: без свердління і втрати здорових твердих тканин зуба.

Icon – це єдина у світі система інфільтрації, розроблена спеціально для щадного лікування карієсу в стадії плями, яка заповнює систему мікропор зруйнованої емалі і таким чином стабілізує стан твердих тканин і перешкоджає подальшому поширенню карієсу вглиб зуба.

Але якщо все-таки карієс поширився на глибші шари зуба, тоді єдиним способом вилікувати уражений зуб є його пломбування (естетична реставрація).

 

Естетична реставрація зуба

Естетична реставрація – заміщення втрачених тканин зуба фотополімерним композитним матеріалом, що повторює природну форму та колір зуба.

Обов’язковою умовою гарної реставрації є застосування ізоляції зуба гумовою хусткою-коффердамом, яка гарантує чистоту та сухість операційного поля, що дуже важливо для якісного приклеювання пломби до поверхні зуба.

Також для тривалої служби пломб (реставрацій) дуже важливо, щоб усі каріозні тканини із зуба були прибрані без втрати здорових тканин.

Для кращого контролю за якістю лікування всі роботи ведуться виключно під збільшенням (бінокуляри та операційний мікроскоп).

Ми працюємо в мінімально-інвазивній техніці, використовуючи карієс-маркер – спеціальний розчин, який при нанесенні на зубну поверхню забарвлює тільки уражені карієсом ділянки. Лікар їх прибирає, залишаючи максимальну кількість здорових тканин.

 

  • 1

    Для реставрації зубів використовуються перевірені матеріали, сучасні методики та найкращі інструменти, представлені провідними світовими виробниками.

  • 2

    Наші результати – плід багаторічної наукової роботи та практики фахівців клініки, що дозволяє нам реставрувати зуби з гарантованим довгостроковим прогнозом.

  • 3

    Принциповою у роботі нашої клініки є концепція “роботи чотири руки”. Вона передбачає синхронну взаємодію лікаря та кваліфікованого асистента.

Це дозволяє проводити всі роботи швидше та з комфортом для пацієнта.

Лікування виконується на німецьких стоматологічних установках Sirona teneo та Sirona intego, які не тільки обладнані найкращими для лікаря девайсами, а й оснащені ортопедичними матрацами Tempur-med для максимальної зручності пацієнта. Такі матраци легко розподіляють навантаження для повного розслаблення тіла під час лікування.

У це складно повірити, але більшість наших пацієнтів на прийомі просто засинають.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб