Профгігієна

Професійне чищення

Профілактика зберігає здоров'я та красу ваших зубів. Отримайте бонус при першому візиті до нас
Услуги клиники Dentalika

Наліт на зубах утворюється щодня. І навіть якщо ви чистите зуби вранці та ввечері, ви видаляєте лише частину бактеріальної біоплівки та частинок їжі. Регулярне якісне професійне чищення забезпечить ідеальний зовнішній вигляд зубів, профілактику карієсу, здоров’я ясен, а також успішне функціонування ваших реставрацій та імплантатів.

Ми ставимося до професійної гігієни так само серйозно, як і до лікування зубів!

У нашому центрі процедуру проводить лікар-пародонтолог, фахівець із професійної гігієни порожнини рота та відбілювання зубів, член Української академії пародонтології (UAP) Яківець Катерина Валеріївна.

Професійна гігієна проводиться за допомогою інноваційного апарату AIRFLOW® Prophylaxis Master від ЕМS (Швейцарія) – світового лідера у виробництві продукції для професійної гігієни ротової порожнини.

Апарат вперше був представлений у 2019 році на Всесвітній стоматологічній виставці IDS у Кельні та став обов’язковим для найкомпетентніших клінік по всьому світу.

Профессиональная чистка в Dentalika
Аппарат для профгигиены

Апарат оснащений системою NO PAIN (Без болю!)

 • 1

  Розумна система подає коливання на ультразвукові насадки тільки за наявності твердих зубних відкладень, а на чисту поверхню зуба коливання не поширюються, тим самим, не впливаючи на тканини

 • 2

  Саме це гарантує повну відсутність неприємних відчуттів під час процедури.

 • 3

  Відповідно при чищенні цим ультразвуком не формуються мікро дефекти емалі та кореня, не залишаються подряпини на краях кераміки та імплантах.

Оригинальные порошки EMS

Оригінальні порошки EMS (Швейцарія)

 • Очищають без ушкоджень;
 • Не провокують чутливість;
 • Полірують поверхню зуба, яка не змінюється протягом 3-6 місяців;

Інші порошки залишають пористу поверхню та ефективність такої чистки дорівнює 0 вже через 2 тижні. Ми розповімо вам про правильну домашню гігієну і підберемо засоби для догляду за зубами та ротовою порожниною.

Як часто потрібна професійна гігієна зубів у стоматолога?

 • 1

  При дотриманні правильної щоденної гігієни ротової порожнини, дорослим рекомендують робити професійне чищення не рідше 1 разу на 6 місяців.

 • 2

  При проходженні ортодонтичного лікування – не рідше 1 разу на 3 місяці.

 • 3

  За наявності запальних захворювань тканин пародонту, після проведеного базового лікування у стоматолога-пародонтолога необхідно 1 раз на 3 місяці проводити спеціальну (підтримуючу) гігієну.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб