Про молочні зуби

Молочні зуби — це не просто “репетиція” перед постійними!🦷

Сьогодні наш дитячий стоматолог Анастасія Олексіївна розкаже детальніше про молочні зуби та їх вплив на дитячий організм😌

〰️ Молочні зуби допомагають ретельно пережовувати їжу, щоб процес травлення проходив нормально.

〰️ Здорові молочні зуби також важливі при формуванні мовного апарату.

〰️ Молочні зуби важливо лікувати, оскільки вони потрібні для формування щелепи та правильного прикусу! Якщо дитина рано втрачає молочні зуби, щелепа росте неправильно, і коли починають прорізуватися постійні зуби, не завжди вистачає місця і розвивається порушення прикусу.

〰️ Здорові молочні зуби також впливають на психологічне здоров’я дитини.

Якщо не лікувати молочні зуби, це призводить до серйозних ускладнень:

— Карієс має інфекційну властивість поширюватися на здорові зуби. Якщо не усунути причину на самому початку, то в результаті доведеться лікувати набагато більше зубів.

— Під молочними зубами, в кістковій тканині, розташовані зачатки вже постійних зубів. Якщо не лікувати карієс на початку, інфекція може поширитись у тканини біля постійного зуба, що призведе до порушення його розвитку.

— Інфекція призводить до того, що розвивається запалення зубного нерва, що викликає біль у дитини. Виникають складнощі з харчуванням і чисткою зубів.

— Біль стимулює організм виробляти кортизол — «гормон стресу», який знижує імунітет і навіть може провокувати захворювання дихальних шляхів. Зазнаючи біль дитина стає нервовою та дратівливою.

В DENTALIKA ваша дитина отримає якісне та комфортне лікування зубів. Дитяча стоматологія в нашій клініці — це лікування без болю та стресу, як для дитини, так і для батьків

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб