Відгуки клієнтів

Ви можете залишити ваш відгук заповнивши поле на сайті
Відгуки клієнтів dentalika

Станкова Мария

28 Березня, 2023

Самая лучшая клиника в Одессе.

Никита Петренко

21 Грудня, 2022

Вирішив заглянути на звичайну чистку а отримав найкращий результат якого навіть не очікував. Відчуття просто супер! Катерина Яківець компетентно проконсультувала, дуже якісно і безболісно провела процедуру. Фахівець найвищого класу.

Алексей

21 Грудня, 2022

Дуже гарний фахивець Мирослава Борисівна. Майстер свого діла. Оцінка 5+

Анна Петренко

21 Грудня, 2022

Була на прийомі у спеціаласта Яківець Катерини Валеріївни, проводили професійну чистку зубів. Лікарка дуже уважна та працює дуже м’яко та бережно, рекомендую відвідати її тим, хто має страх перед стоматологами, точно не буде боляче)Після чистки перестали кровити ясна, зовсім! та зуби навіть через 2 тижні відчуваються супер гладенькими.Чистка була проведена дуже якісно, навіть не зважаючи на відсутність світла у місті, а лікарка дійсно знавець своєї справи)

Олена Ігорівна

26 Серпня, 2022

Добрий, чуйний, розумний! А головне ніколи не страшно! Щиро дякуємо Ткач Анастасії Алексеївні за професіаналізм у своєї справі та особливого підходу до дітей!)

Деде Юлія

26 Серпня, 2022

Дуже задоволені роботою і сервісом у клініці. Надзвичайно вдячні Анастасії Олексіївні Ткач та її помічникам за комфортну процедуру. Дочка у захваті, що у стоматолога може бути така розслаблена атмосфера і можна нічого не боятися) А я спокійна, що дитиною займаються професіональні лікарі.

Тетяна Гайковська

21 Серпня, 2022

Хочу висловити подяку вашій клиниці, за добре відношення, за приємну атмосферу. Окрема подяка лікарю Ткач Анастасиіі Олексіївна, дуже уважне і дбайливе відношення, і що саме важливе, професіонал свого діла. Довго шукала клініку і звернувшись до Вас залишилась дуже задоволена.

Світлана Михайлівська

21 Серпня, 2022

Дуже уважні лікарі. Консультація та лікування у пародонтолога на найвищому рівні. В Одесі дуже складно знайти компетентного лікаря в галузі проблем з яснами, але в Денталіка з цим впоралися на всі 100%! Класне сучасне обладнання та дуже затишна обстановка.