Профгігієна

Відбілювання зубів

Своєчасність зберігає здоров'я та красу ваших зубів. Отримайте бонус при першому візиті до нас
Відбілювання зубів в Dentalika

Людині мало мати просто здорові зуби. Кожен хоче бути власником білосніжної посмішки. На щастя, в наш час зробити відбілювання зубів – дуже просто. Сучасні методи та технології дозволяють забезпечити повну безпеку процесу, що є вирішальним фактором для багатьох.

Білосніжна посмішка – тренд, який ніколи не вийде з моди!

Протягом життя в пори зубів проникають різні барвники, такі як: кава, міцний чай, нікотин, барвники від газованих напоїв тощо. Лікарі нашого Стоматологічного центру визначать причину зміни кольору Ваших зубів та запропонують Вам найбільш оптимальний варіант вирішення проблеми.

Насамперед необхідно пройти в обов’язковому порядку огляд у лікаря-стоматолога з приводу показань та протипоказань до медичного відбілювання зубів, а також професійну гігієну ротової порожнини (ідеально за 1-2 дні до початку відбілювання). Це робиться для того, щоб повністю очистити поверхню Ваших зубів від будь-якого нальоту для повноцінного проникнення агента, що відбілює, в тверді тканини зуба.

Наступний етап, офісне відбілювання за допомогою лампи з холодним світлом LED в нашому кабінеті. Це основа основ якісного та стабільного відбілювання зубів.

У нашому центрі ми проводимо відбілювання системою Beyond Polus – це найкращий і найбезпечніший спосіб відбілити зуби.

Компанія-виробник цієї системи (Beyond Technology Corp., США) є світовим лідером у сфері виробництва професійного обладнання для естетичної стоматології.

Система відбілювання зубів Beyond Polus абсолютно нешкідлива і безболісна, тому що ми працюємо тільки з оригінальними та сертифікованими компонентами: гелі, лампи та ін., тоді як не оригінальна продукція та аналоги (наприклад, китайські) здатні завдати шкоди (нагріти емаль, викликати подразнення) слизової оболонки, спричинити опіки).

Відбілювання зубів Beyond Polus має безперечну перевагу – лампу з холодними світлом (на відміну від інших систем відбілювання, де лампа подає тепле світло), що істотно знижує ризик виникнення чутливості.

Відбілює зуби будь-якої складності. Зуби, що змінили колір внаслідок зовнішніх факторів, таких як продукти харчування, куріння, прийом лікарських препаратів, а також генетичних дефектів. Також можливе точкове позиціювання, що дозволяє відбілити конкретний зуб або сегмент із зубами.

Результат видно відразу і зберігається до 2 років (при належному дотриманні гігієни рота).

Dentalika працює з офіційними представниками Beyond в Україні та використовує лише оригінальні гелі. Склад гелю містить компоненти, що зміцнюють емаль.

Система відбілювання зубів Beyond визнана найкращою у світі вже 8 років поспіль.

Після офісного відбілювання пацієнт проходить курс ремінералізуючої терапії за допомогою індивідуальних капп*

Після закінчення ремінералізуючої терапії пацієнт проходить (за потребою) курс домашнього відбілювання для покращення та стабілізації ефекту відбілювання зубів*

У нашій клініці ефективно використовується система професійного домашнього відбілювання. Це індивідуальні прозорі капи та набір гелів, що відбілюють, різної концентрації. Капи виготовляються індивідуально для кожного пацієнта з відбитків його зубів. Відбілюючий гель складається з перекису карбаміду та є безпечним для використання вдома.

Такий вид відбілювання ми рекомендуємо, враховуючи особливості ваших зубів (їх чутливість та колір, наявність захворювань ясен, якість твердих тканин, наявність пломб та коронок).
Відповідно до цього, вам призначається потрібна концентрація гелю та індивідуальна схема відбілювання.

Завдяки домашньому відбілюванню ви отримуєте стабільний результат. Відбілювання виконується поступово, відтінок емалі змінюється після кожного використання кап. Результат процедур стабільний і за умови правильного догляду може зберігатися роками.

* – для кожного пацієнта курс ремінералізуючої терапії та домашнього відбілювання підбирається індивідуально.

Як доглядати за зубами після відбілювання

Протягом першого тижня емаль зберігає свою сприйнятливість до пігментів, що фарбують, тому ми рекомендуємо «прозору» дієту. Вона повністю виключає з раціону продукти та напої з барвниками. Відмовтеся від червоного вина та лимонадів, міцного чаю та кави, варення та ягід.

Ваша красива посмішка радуватиме вас і оточуючих максимально довго при правильному догляді за зубами.

Особливу роль у догляді за зубами займає професійна гігієна у кабінеті стоматолога. Її необхідно проходити раз на півроку. Це не лише профілактична, а й естетична процедура.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб