Обладнання

Лікувальний центр Sirona Teneo
Установка (лечебный центр) Sirona Teneo

Установка (лікувальний центр) Sirona Teneo

Mercedes S-класу для стоматолога та пацієнта.

Ідеальна ергономіка, оптимальний доступ до галузі лікування, вбудовані функції імплантології та ендодонтії, власна система дезінфекції, керування бездротовою педаллю, сенсорний дисплей, інтраоральна камера – все це робить TENEO лідером серед стоматологічних установок та візитною карткою Dentalika.

Найважливішою умовою якісного лікування є комфорт пацієнта. Крісло цієї установки забезпечує оптимальне положення голови, запобігає розтягуванню та стиску хребта. Коли пацієнт почувається розслабленим, лікар може зосередитися на роботі.

Установка Sirona Intego

Установка Sirona Intego

Входить до преміальних. Поєднує в собі новітні технології та сучасні дизайнерські розробки, які були відзначені спеціальними нагородами.

Вона спирається на міць інновацій і має всі якості, що гарантують оптимальний робочий процес у стоматології. Концепція системи гігієни Intego розроблена таким чином, щоб суворо дотримуватися всіх вимог інфекційного контролю. Нахил спинки крісла відповідає руху спини пацієнта, сприяючи зручності та повному розслабленню.

В установці є вбудований контроль крутного моменту: двигун автоматично зупиняється при досягненні заданого максимального значення. Це гарантує високий рівень безпеки лікування та бездоганність у роботі стоматолога.

Установки розроблені та виготовлені в Німеччині компанією Dentsply Sirona – технологічним лідером із більш ніж 130-річною історією інновацій.

Компьютерный томограф Planmeca ProMax 3D

Комп'ютерний томограф Planmeca ProMax 3D

Надає якісну та точну інформацію про стан порожнини рота, верхньощелепних пазух кісток голови та шиї.

Колосальним плюсом апарату Planmeca є і те, що пацієнт при дослідженні отримує мінімальне променеве навантаження.

Він дозволяє робити:

 • панорамні рентген-знімки
 • комп’ютерну томографію щелеп
 • КТ ВНЩС (суглобів)
 • КТ придаткових пазух носа

Дослідження пацієнта готові одразу і автоматично з’являються на моніторах у лікувальних кабінетах.

Усі результати рентген-діагностики зберігаються на сервері клініки та доступні у будь-який момент.

 

Planmeca ProX

Planmeca ProX

Planmeca ProX – апарати для інтраоральних прицільних знімків та датчики (візіографи) Planmeca PRO-Sensor преміум класу (Фінляндія).

Передові технології, використані в цьому апараті, забезпечують легке і точне позиціювання, простий процес обробки зображень та їхню чудову якість у високій роздільній здатності. Такі апарати встановлені в кожному кабінеті стоматологічного центру Dentalika, що не відволікає пацієнта та лікаря від процесу лікування та робить діагностику швидкою та якісною.

Зображення з’являється на екрані через кілька секунд після експозиції, значно скорочуючи час рентгенологічного обстеження в порівнянні з зображеннями на фосфорній пластині або плівці

Микроскоп CJ Optik, Advanced

Мікроскоп CJ Optik, Advanced

Мікроскоп CJ Optik, Advanced (Німеччина) пропонує значно більший функціонал для фахівця, ніж збільшення зображення. Саме цей мікроскоп для стоматологів надає такі можливості у процесі лікування зубів:

 • прибирає небажані відблиски на емалі зубів, спричинені яскравим освітленням;
 • наявність флуоресцентного режиму полегшує санацію ротової порожнини, ідентифікацію каріозних осередків та зубного каменю (робить видимими навіть найдрібніші острівці уражень);
 • покращується ідентифікація реставраційних матеріалів, що дозволяє фахівцеві більш виважено приймати терапевтичні рішення;
 • покращене освітлення підвищує якість ендодонтичного лікування, а розташування світлодіодів під різними кутами дозволяє налаштовувати обладнання під конкретні завдання;
 • фотокамера, змонтована на панелі мікроскопа, передає на LED-екран у кабінеті всі необхідні фото та відеоматеріали процесу лікування.
Микроскоп Leica M-320 M-320 Hi-End

Мікроскоп Leica M-320 M-320 Hi-End

Мікроскоп Leica M-320 M-320 Hi-End поєднує в собі чудову якість оптики з новітнім світлодіодним освітленням і технологіями HD документації.

Оптика Leica зі світлодіодом – інновація в галузі стоматології. Вона забезпечує краще висвітлення та ще більшу деталізацію для проведення точного хірургічного втручання, дозволяючи отримати чудовий остаточний результат лікування пацієнта.

Мікроскоп Leica має опції вбудованої HD камери та системи відеозапису, що дозволяє отримувати фото та знімати відео. Технологія візуалізації допомагає стоматологу документувати клінічні випадки і що важливо — показати пацієнтові процес лікування та підтвердити його якість.

 

Микроскоп Karl Kaps 1100 Expert

Мікроскоп Karl Kaps 1100 Expert

Мікроскоп Karl Kaps 1100 Expert (Німеччина) поєднує точне позиціонування, висвітлення високої контрастності та оптику виняткової якості.

Таку оптику обирають зірки світової стоматології, такі як Михайло Соломонов (Ізраїль) та Масао Сузукі (Японія).

Виробник медичної техніки Karl Kaps понад 60 років виробляє оптичне обладнання, завдяки якому лікарі використовують у своїй роботі передові технології та інноваційні методики лікування.

Для підтримки відносин із пацієнтом Full HD камера цього мікроскопа дозволяє пояснювати процедури за допомогою відео або живого зображення, а потім передавати дані до файлів пацієнтів для вичерпної документації.

Интраоральный сканер Sirona Omnicam

Інтраоральний сканер Sirona Omnicam

Інтраоральний сканер Sirona Omnicam (Німеччина) – мобільний лікарський блок з компактною внутрішньоротовою камерою для точного створення цифрових зліпків без спрею та порошку. Усього за кілька хвилин можна зробити цифровий зліпок усієї щелепи без неприємних відчуттів для пацієнта (у порівнянні з класичними зліпками) та ефективний у роботі для лікаря.

Omnicam дозволяє отримувати високоточні цифрові відбитки прямо біля крісла пацієнта. Швидке сканування завдяки розумному програмному забезпеченню дозволить отримати цифровий зліпок дуги за кілька хвилин.

Интраоральный сканер Sirona Primescan

Інтраоральний сканер Sirona Primescan

Інтраоральний сканер Sirona Primescan (Німеччина) – найточніший та найпродуктивніший інтраоральний сканер у світі.

За сканування поверхонь зубів відповідають датчики високої роздільної здатності та короткохвильове випромінювання із захопленням до 1 млн тривимірних точок в секунду.

Прилад поєднує понад 50 тис зображень на секунду. Повний відбиток щелепи разом із розрахунком моделі займе трохи більше 2-3 хвилин.

Primescan створює надточні зображення не тільки натуральних та штучних зубів, але й добре розпізнає інші структури ротової порожнини та м’які тканини.

Отриману цифрову модель можна обробляти або передавати за допомогою програмного забезпечення Connect, яке дозволяє лабораторіям усього світу підключатися до нього, забезпечує доступність всіх даних для подальшого аналізу та використання робочих процесів.

Электронож Servotome

Електроніж Servotome

Електроніж Servotome від компанії Acteon (Франція) – електрохірургічний високочастотний коагулятор для ортодонтії, пародонтології та хірургії ротової порожнини, що дозволяє проводити безліч маніпуляцій без скальпеля. Це сприяє більш швидкому загоєнню та вкорочує реабілітаційний період.

Безкровна операція дає хірургу чудовий огляд під час усієї процедури, що скорочує час та підвищує ефективність втручання. Крім того, рани залишаються відкритими більш короткий час, що знижує ризик інфікування.

Диодный лазер SIROLaser

Діодний лазер SIROLaser

Діодний лазер SIROLaser (Німеччина) порівняно з традиційними методами лікування пропонує значно краще загоєння та зниження ризику запальних процесів у стоматології. Для пацієнтів SIROLaser означає практично безболісне лікування та нижчу дозу знеболювального.

SIROLaser є першим стоматологічним лазером із синім, червоним та інфрачервоним діодами, що забезпечує широкий спектр варіантів лікування. В даний час цей стоматологічний лазер пропонує найкращу ріжучу продуктивність на ринку.

SIROLaser встановив нові стандарти лазерної терапії для роботи в пародонтології, ендодонтії, хірургії та інших видах лікування та профілактики (наприклад, зняття гіперчутливості та відбілювання зубів).

Физиодиспенсеры Bien Air

Фізіодиспенсери Bien Air

Фізіодиспенсери Bien Air (Швейцарія) – на сьогоднішній день це найдосконаліші фізіодиспенсери у світі, створені професіоналами для професіоналів.

Застосовуються в імплантології, хірургії та ендодонтії. Гарантують безпроблемну установку імплантатів будь-яких виробників за будь-якого стану кісткової тканини пацієнта. Усі запрограмовані етапи операції – від підготовки ложа до вкручування імплантату – відображаються на екрані.

Фізіодиспенсери оснащений потужним мотором з високим крутним моментом. Залежно від необхідного моменту, що крутить, потужність двигуна регулюється і стабілізується електронікою, як наслідок, швидкість обертання підтримується на постійному рівні протягом усієї операції.

Piezotome Cube от Acteon

Piezotome Cube от Acteon

Piezotome Cube від Acteon (Франція) – це “ультразвуковий ніж”, найефективніший інструмент для висічення твердих тканин (кістки та зуба). Для пацієнта хірургічні операції з його застосуванням найбільш безпечні та безболісні.

П’єзотом використовується при наступних хірургічних втручаннях:

 • Видалення зубів мудрості та зубів, що неправильно стоять у кістці. Акуратне розрізання унеможливлює розриви м’яких тканин. Зуб безпечно витягується з щелепи, процес загоєння відбувається швидше. Сама операція займає від 10 до 15 хвилин.
 • Імплантологія та кісткова пластика. У процесі встановлення імплантів проводяться такі процедури, як нарощування кістки та розщеплення вузького альвеолярного гребеня. П’єзотом дозволяє проводити їх дуже точно та акуратно. При заборі кісткового матеріалу втрати кісткової тканини мінімальні. Також за допомогою п’єзотома здійснюється корекція дефектів кістки чи ясен.
 • Вилучення кіст і гранулем. Видалення одного або кількох коренів зуба при проведенні даних процедур найефективніше із застосуванням п’єзотому.
 • Препарування каріозних порожнин. П’єзотом дозволяє зробити найтонший і делікатний надріз.

На сьогоднішній день П’єзотом є «золотим стандартом» лікування в імплантології, хірургічній стоматології та щелепно-лицьовій хірургії.

Артикулятор Аmann Girrbach

Артикулятор Аmann Girrbach

Артикулятор Аmann Girrbach — прилад, який дозволяє відтворити рух нижньої щелепи пацієнта та проаналізувати особливості прикусу, положення зубів, відкоригувати міжзубні контакти.

У нього ми фіксуємо фізичні моделі щелеп пацієнтів, що дозволяє зробити моделювання зубів або перевірити роботи, виготовлені в лабораторіях.

Цифровая лицевая дуга Prosystom

Цифрова лицьова дуга Prosystom

Цифрова лицьова дуга Prosystom (Dentograf) дозволяє відреєструвати положення верхньої щелепи в просторі, відтворити у цифровому форматі всі індивідуальні рухи нижньої щелепи пацієнта, програмно задати всі параметри, які використовуватиме зуботехнік при розрахунку розташування зубів, для корекції висоти прикусу та інших індивідуальних параметрів, необхідних для побудови ортопедичних конструкцій у ротовій порожнині.

Це робить прогнозованими такі види лікування, як встановлення вінірів, протезування на імплантатах, а також дає незамінну інформацію на всіх етапах ортодонтичного лікування. Дані приладу синхронізуються з даними комп’ютерної томографії та заводяться у сучасні програми (Exocad, In-Lab) для моделювання вінірів, коронок та інших видів робіт у стоматології.

Центрифуга А-PRF DUO Quattro

Центрифуга А-PRF DUO Quattro

Центрифуга А-PRF DUO Quattro (Франція) є невід’ємною частиною обладнання сучасної стоматологічної клініки. Шляхом дворазового центрифугування кров пацієнта, взяту безпосередньо перед операцією, фракціонують, отримуючи при цьому тромбоцитарну плазму, згустки, мембрани.

Дані препарати застосовуються при імплантації, при кістковій пластиці, видаленні зубів. Післяопераційний період при цьому проходить безболісно і передбачувано. У плазмі містяться фактори росту, що сприяють утворенню нової кісткової тканини. Плазма абсолютно біосумісна та її застосування не має протипоказань, оскільки це власна рідина крові пацієнта.

У тромбоцитах у великій кількості містяться фактори росту, які відіграють найважливішу роль у загоєнні ран, епітелізації та кісткоутворенні. Підвищення їхньої концентрації в області хірургічного втручання дозволяє прискорити регенерацію тканин. В результаті зменшується післяопераційний набряк та болючість, значно скорочується період загоєння.

Автоклав Melag 23B

Автоклав Melag 23B

Автоклав Melag 23B – автомобільний автоклав останнього покоління, оснащений потужною вакуумною помпою. Завдяки фракційному вакуумуванню та вакуумному сушінню дозволяє стерилізувати будь-які інструменти.

Німецька компанія Melag вже понад 50 років займається розробкою та виробництвом стерилізаційного обладнання. Автоклави Melag по праву вважаються одними з найкращих за показниками ефективності та надійності, про що свідчать відгуки фахівців по всьому світу.

Аппарат Meg-Cleaner

Апарат Meg-Cleaner

Апарат Meg-Cleaner призначений для триступеневого очищення імплантологічних компонентів, свердел, алмазних борів і ендодонтичних інструментів, що поєднує в собі простоту використання, відмінні засоби для чищення і щадне поводження з інструментами. Виражений асептичний ефект досягається за допомогою іонної стерилізації води.

Правильний вибір обладнання для стерилізації у стоматології гарантує безпеку пацієнтів, лікарів та всього персоналу клініки.

AIRFLOW Prophylaxis Master

AIRFLOW Prophylaxis Master

AIRFLOW Prophylaxis Master бестселер від компанії EMS (Швейцарія) – унікальне рішення для професійної гігієни, профілактики карієсу, захворювань пародонту та підтримуючої терапії з технологією NO PAIN.

AIRFLOW з дрібнодисперсним порошком PLUS дозволяє:

 • ефективно та безпечно усувати біоплівку;
 • прибирати пігментацію та слабомінералізовані наддесневі та піддесневі зубні відкладення від чаю, кави та вина;
 • чистити та полірувати зуби одночасно;
 • безболісно позбавляти каменю;
 • проводити гігієну зубів при носінні імплантатів, реставрацій, ортодонтичних конструкцій;
 • очищати навіть молочні зуби дітям.
Beyond Polus Advanced

Beyond Polus Advanced

Beyond Polus Advanced (США) – найкраща у світі система світлового відбілювання зубів за допомогою галогенових ламп. Його перевага над іншими системами відбілювання полягає у джерелі світла. Якщо в інших системах використовується ультрафіолетове випромінювання, яке, крім світла, випромінює тепло, то Beyond Polus використовується холодний блакитний колір.

Це запобігає свербінню, подразненню шкіри, ясен, опікам та іншим негативним наслідкам.

При відбілюванні зубів системою Beyond Polus такого трапитися не може: світло блакитного спектру високої інтенсивності фільтрується через понад 12 тисяч оптичних волокон та дві оптичні лінзи на виході, які мають понад 30 шарів захисного покриття. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання повністю видаляється системою фільтрації, залишається лише сфокусований потік холодного світла синьо-блакитного спектра. Він проникає в зубні тканини та викликає процес окислення, не припускаючи появи побічних ефектів.

Таким чином, апарат гарантує безпечне та комфортне відбілювання зубів із тривалим результатом.

Наркозно-дыхательный аппарат MINDRAY WATO EX-20

Наркозно-дихальний апарат MINDRAY WATO EX-20

Наркозно-дихальний апарат MINDRAY WATO EX-20 належить до прогресивного покоління анестезіологічних апаратів, що гарантують комплексну гарантію безпеки пацієнта.

Апарат призначений для загальної анестезії пацієнтів різного віку: від новонароджених до дорослих. Відмінною особливістю лінійки WATO є стабільність і надійність функціонування, нескладний і зручний інтерфейс, висока ступінь безпеки для пацієнта.

Робоча станція Mindray WATO EX-20 оснащена основними функціями для спостереження за станом пацієнта. Кольоровий рідкокристалічний дисплей відображає необхідну інформацію в текстовому та графічному вигляді.

Наркозно-дихальний апарат є запорукою успішного здійснення всіх етапів операційних заходів. За допомогою нього здійснюється регулювання та управління газообміном хворого, від безвідмовної та чіткої роботи приладу залежить безпека пацієнта і економне витрачання анестетика.

Сучасна анестезіологічна станція EX-20 оснащена інноваційним електронним газовим змішувачем, що гарантує невідкладну подачу свіжого газу необхідної інтенсивності. Отримання безперервної і безпечної низькопоточної анестезії значно полегшує переносимість анестезіологічних заходів пацієнтом.

Устройство Master Flux Plus

Пристрій Master Flux Plus

Пристрій Master Flux Plus Techno-Gaz (Італія) дозує закис азоту, який призначений для заспокоєння та розслаблення пацієнта до та під час лікування.

Завдяки автоматичному контролю потоку апарат абсолютно безпечний, для роботи не потрібен анестезіолог.

Цей газ має розслаблюючі та заспокійливі властивості, надає знеболювальну, але з невеликою снодійною дією. Закис азоту не притуплює пацієнта, дозволяючи повністю контактувати з ним. Газ дуже швидко перестає працювати після припинення введення — пацієнт не відчуватиме дискомфорту.

Пристрій оснащений запобіжним клапаном, який дозволяє миттєво перекрити подачу закису азоту у разі виникнення будь-якої несприятливої ​​реакції з боку пацієнта.

Интраоральная сварка JDental

Інтраоральний зварювальний пристрій JDental

Інтраоральний зварювальний пристрій JDental (Італія) – апарат, що дозволяє створити каркас із серії зварних швів, які з’єднують абатменти на імплантатах із дротом або балкою. Ця швидка та проста процедура абсолютно безпечна для пацієнта. Вона заснована на принципі контактного точкового зварювання.

Переваги інтраорального зварювання:

 • знижує ризик втрати імплантатів у процесі загоєння, внаслідок зниження рухливості імплантатів через негайне жорстке шинування;
 • безпечне та прогнозоване негайне функціональне навантаження;
 • видалення зубів, імплантація та протезування в один день;
 • значне скорочення часу та витрат;
 • стандартизований протокол із спеціально розробленими компонентами скорочує відвідування пацієнта до мінімуму та знижує витрати на лікування;
 • покращення показника успішності встановлених імплантатів із низькою первинною стабільністю.
SybronEndo System B coldress fill

SybronEndo System B coldress fill

Обтурація (пломбування) кореневих каналів здійснюється системою SybronEndo System B coldress fill, яка герметично заповнює кореневі канали та їх відгалуження пластифікованим матеріалом, запобігаючи повторному інфікуванню системи кореневих каналів.

Цей пристрій призначений для розігріву гуттаперчевого штифта безпосередньо в каналі, з точним контролем температури, що зводить до мінімуму ризик перегріву пародонту тканин.

Компактний, надійний та зручний прилад System B оснащений конструкцією вимірювання температури на кінчику плагера та автоматичної підтримки температури, виставленої на індикаторі.

Переваги:

 • тривимірна герметична обтурація системи каналів будь-якої складності, включаючи дельти, анастомози та латеральні канали;
 • стабільна якість пломбування каналів із передбачуваним результатом;
 • швидкість проведення маніпуляцій з мінімальним набором інструментів.
Апекслокатор SybronEndo Apex ID

Апекслокатор SybronEndo Apex ID

Апекслокатор SybronEndo Apex ID був створений для роботи в кореневих каналах із будь-яким вмістом: вологий або висушений канал – це не важливо. Apex ID може забезпечити надання точних, послідовних та надійних показників у будь-яких умовах. Використовується для визначення довжини кореневого каналу та його розташування.

Апекслокатор Apex ID призначений для роботи практично за будь-яких умов каналу. Якщо канал сухий, вологий, заповнений кров’ю, заповнений фізіологічним розчином, ЕДТА, NaOCl, хлоргексидином, то Apex ID може забезпечити надання точніх, послідовних та надійних даних. Для цього Apex ID постійно калібрується в режимі реального часу.

Эндомоторы X-SMART plus

Ендоматори X-SMART plus

Ендоматори X-SMART plus від Dentsply-Sirona дозволяють проводити обробку кореневих каналів, що значно підвищує якість очищення каналів та скорочує час лікування.

Монитор пациента Mindray

Монітор пацієнта Mindray

Монітор пацієнта Mindray – це ефективне та економічне рішення для моніторингу стану пацієнта. Апарат має модульну конструкцію і надає вичерпний набір параметрів, що моніторяться.

Переваги:

 • моніторинг ЕКГ, ЧСС, SpO2, НІАД, ІАД, серцевого викиду та капнометрії;
 • динамічні міні-тренди надають до 8 години корисної інформації про пацієнта;
 • великий екранний шрифт дозволяє чітко відображати всі основні фізіологічні показники та спостерігати за станом пацієнта навіть з відстані;
 • логічно влаштована система огляду сигналів тривоги, епізодів, трендів та хвильових кривих у режимі повного перегляду допомагає оцінювати стан пацієнта швидко та точно.
Хирургический светильник Dr Muсh

Хірургічний світильник Dr Muсh

Оперативна зона стоматолога має бути забезпечена високим рівнем рівномірного безтіньового освітлення.

Хірургічний світильник Dr Muсh (Німеччина) оснащений лазерним вказівником і регульованим полем освітлення. Він забезпечує індекс кольору Ra = 96, завдяки чому хірург розпізнає всі найдрібніші колірні нюанси в тканинах.

Розрахована за допомогою комп’ютера оптимальна кількість та розміщення багатогранних лінз гарантує максимальну однорідність світла та мінімальну затіненість в операційному полі

Светильники D-Tec

Світильники D-Tec

Світильники D-Tec (Швеція) призначені спеціально для стоматологічних кабінетів. Поряд із спрямованим світлом стоматологічної установки створює правильний спектр світла, при якому не створюються тіні на об’єкті лікування, можливе точне визначення кольору зубів, не створюючи спотворень у колірному сприйнятті.

Скандинавські експерти є провідними фахівцями у галузі освітлення стоматологічних кабінетів, і саме вони впровадили у виробництво ці високоякісні світильники поля з рівнем освітленості згідно зі стандартом DIN 67505.

Кожен світильник має від однієї до шести флуоресцентних ламп спеціального призначення. Використання в світильниках спеціальних ламп, що коригують колір, гарантує те, що колірна температура вихідного світлового потоку буде ідеальною для підбору кольору в реставраційній стоматології, а можливість вибору між двома колірними температурами, 4000 ° і 5500 ° Кельвіна, забезпечує підбір відповідного світильника для різних видів діяльності.

DENTAPEN

DENTAPEN

DENTAPEN від Juva (Швейцарія) – бездротові прилади для внутрішньоротової анестезії, які роблять процедуру абсолютно безболісною, нагнітаючи анестетик у тканині делікатно, не створюючи опору та не викликаючи неприємних відчуттів. Такі аксесуари стали незамінними при лікуванні дітей і дорослих з вираженою больовою реакцією.

Шприцевой насос Heaco SN-50C66

Шприцевий насос Heaco SN-50C66

Шприцевий насос Heaco SN-50C66 для точного та безперервного дозування лікарських засобів під час медикаментозного сну. Вбудований комп’ютер дозволяє точно в одиницю часу вводити необхідні препарати, роблячи процедуру передбачуваною та комфортною.

Ivoclar Programat P310

Ivoclar Programat P310

Пічь для випікання стоматологічної кераміки Ivoclar Programat P310 (Ліхтенштейн), яка дозволяє відкоригувати керамічні вініри та коронки, виготовлені в лабораторії в короткий час безпосередньо в клініці. Це значно скорочує термін здачі таких робіт.

Бинокуляры Univet

Бінокуляры Univet

Бінокуляри Univet (Італія) — індивідуальна призматична оптика, яка разом із стоматологічними мікроскопами робить процес лікування максимально точним та делікатним. Застосування систем збільшення є обов’язковим для всіх лікарів нашої клініки.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб