Профгігієна

Мікрохірургія

Цифрова точність без болю та розчарувань – неперевершений результат
Мікрохірургія у Dentalika

Мікрохірургія у стоматології – це малоінвазивні втручання під час проведення пародонтологічних та деяких інших видів операцій. Іншими словами, мікрохірурги займаються мікровтручаннями в ротовій порожнині. Для цього наша клініка обладнана всіма необхідними мікро інструментами, найновішими операційними мікроскопами CJ optik, Leica, Karl Kaps, а наші лікарі пройшли спеціальне навчання цієї спеціалізації.

Одним із важливих напрямків мікрохірургії є пластична пародонтологія, коли необхідно усунути оголення шийки зуба (рецесію). В основному рецесію розглядають як естетичну проблему, але з оголенням кореня зуба можуть бути пов’язані: підвищена чутливість оголеної ділянки кореневої поверхні, карієс кореня, косметичний дефект, втрата зуба в майбутньому.

Лікування патології починається з комплексної діагностики визначення причини виникнення рецесії. Далі проводиться корекція гігієни ротової порожнини. Для закриття рецесії необхідне мікрохірургічне лікування. Тільки за допомогою такого лікування можна усунути дефіцит м’яких тканин і повернути ясенному краю первісний вигляд.

Підтримка м’яких тканин ротової порожнини в області імплантацій – ще одна сфера застосування мікрохірургічних технологій. Такі операції дозволяють не просто отримати хороший косметичний результат, але й забезпечити стабільне функціонування імплантату.

Окремо виділяють мікрохірургічну ендодонтію. Вона поєднує в собі маніпуляції, спрямовані на збереження зуба, коли традиційним методом (через зуб) пролікувати кореневі канали, закрити перфорації (хибні отвори в корені зуба) не є можливим (коли в зубі є штифти, внутрішньокореневі вкладки, вилучення яких спричинить видалення зуба, або для лікування кореневих каналів, доводиться знімати якісно виготовлену коронку або вінір).

Також за допомогою мікрохірургічної ендодонтії видаляють інструменти та пломбувальний матеріал, які опинилися за верхівкою кореня зуба в кістці, різні кісти та закривають резорбції коренів (дефекти стінки кореня). Доступ до кореня отримують через мікророзріз у яснах і за допомогою мікроскопа проводяться всі маніпуляції. Найчастіше цей вид лікування є “останнім шансом” для зуба.

Перевагою мікрохіругічних маніпуляцій є короткі терміни загоєнь та відсутність больових синдромів у післяопераційному періоді.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб