Профгігієна

Інтраоральне сканування

Діагностика, не виходячи з кабінету – ваша впевненість у результаті з цифровою точністю
Інтраоральне сканування

3D-сканування – це процес отримання віртуальних моделей (сканів) зубів та інших тканин ротової порожнини. Така технологія практично повністю замінила виготовлення гіпсових (аналогових) моделей, які одержують після зняття відбитків у ротовій порожнині. Як правило, це неточно, довго і часто пов’язане з неприємними відчуттями для пацієнта.

Primescan та Omnicam – новітні багатофункціональні сканери від світового лідера компанії Dentsply-Sirona стали вибором наших фахівців.

Придбання цих сканерів допомогло нам зробити суттєвий крок у цифрову стоматологію, що є стандартом для провідних клінік всього світу.

Це найкраща платформа для комунікації з пацієнтом та фахівцями усередині клініки.

Сьогодні, за 5-10 хвилин, за допомогою інтраорального сканера ми отримуємо 3D-моделі для діагностики, планування та виготовлення зуботехнічних робіт, ортопедичного лікування.

Сканування відбувається з винятковою точністю: інноваційний інтелектуальний датчик та технологія динамічного глибокого сканування забезпечують високу різкість навіть при скануванні областей до 20 мм завглибшки.

Новітня технологія дозволяє отримувати більше даних у високій роздільній здатності й оперативно їх обробляти. Зображення відрізняються абсолютною чіткістю, що дозволяє проводити сканування як одиночних зубів, так і всього зубного ряду.

Таке обладнання дозволило вивести на новий рівень процес діагностики, планування та виготовлення якісних реставрацій.

Наші пацієнти вже відчули переваги чудової роботи інтраоральних сканерів, адже сама процедура стала значно комфортнішою.

Цифрове сканування дозволяє також аналізувати та розпізнавати відтінок кожного зуба, щоб об’єктивно та безпомилково вибрати для реставрації правильні відтінки.

Як і інші дослідження, відскановані моделі зубів зберігаються у хронологічному порядку у 3D-бібліотеці клініки та у будь-який час доступні для перегляду.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб