Профгігієна

Еластичні елайнери

Ідеальний результат за мінімальну кількість відвідувань. Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз
Еластичні елайнери

Елайнери – це система прозорих кап, що послідовно змінюють один одного, яка використовується для виправлення прикусу при легких і середніх формах його порушень.

Елайнери можуть бути показані за таких проблем:

 • 1

  неправильне або недостатнє змикання щелепи

 • 2

  зсув зубних рядів один щодо одного

 • 3

  надмірна скупченість або роз’єднаність зубів

 • 4

  ротація (поворот) або нахили окремих зубів

Для діагностики та планування термінів майбутнього лікування елайнерами ми використовуємо: комп’ютерну томографію, інтраоральне сканування, робимо стандартні внутрішньоротові та портретні фотографії. Після закінчення досліджень усі дані переносяться до комп’ютерної програми, завдяки якій лікар планує кожен етап лікування. Перевага даного підходу полягає в тому, що пацієнт, ще не переступивши до лікування, може заздалегідь побачити його кінцевий результат, тобто правильне розміщення зубів у комп’ютерній програмі з детальною візуалізацією всіх етапів переміщення зубів.

Суть процесу лікування полягає в накладенні кап, що виготовляються індивідуально, на обидва зубні ряди. Капи змінюються у певній послідовності, і таким чином регулюється тиск, необхідний для переміщення зубів. Кількість кап, що використовуються, і тривалість лікування залежать від клінічної ситуації та віку пацієнта. Важливо пам’ятати, що для досягнення оптимального ефекту каппи слід носити 22-24 години на добу протягом усього терміну лікування.

Зміна кап виконується лікарем-ортодонтом приблизно 1 раз на місяць. Під час прийому фахівець контролює зміну положення зубів, а також дає необхідні рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною.

Правила догляду за ротовою порожниною при носінні елайнерів.

Щоб лікування елайнерами принесло очікуваний результат, а стан зубів, після зняття, не став розчаруванням, необхідно дотримуватись ряду правил:

Щоб лікування елайнерами принесло очікуваний результат, а стан зубів, після зняття, не став розчаруванням, необхідно дотримуватись ряду правил:

 • 1

  Зуби потрібно чистити якнайчастіше. В ідеалі – після кожного прийому їжі.

 • 2

  Крім зубної пасти, необхідно використовувати засоби для полоскання

 • 3

  Так як елайнери знімна конструкція їх необхідно самостійно регулярно чистити

 • 4

  Приходити на професійну гігієну ротової порожнини кожні 3 місяці

Лікування проводиться під постійним контролем лікарів, тому пропускати планові прийоми не варто. Лікар повинен оцінити проміжні результати та дати нові рекомендації.

Лікування проводить стоматолог-ортодонт першої категорії, член Асоціації ортодонтів України Гулюк Ірина Гаріївна.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб