Профгігієна

Дитяча стоматологія

Швидко і без болю позбавтеся проблем. Не відкладаючи!
Дитяча стоматологія в Dentalika

Вперше дитину необхідно показати стоматологу після року життя з появою перших зубів. Але не завжди у батьків це виходить і часто приводять дитину тоді, коли вже болить зуб. Деколи така ситуація ускладнюється віком дитини, ускладненнями (пульпіт, періодонтит), страхами від попереднього лікування. Ми завжди знайдемо підхід та можливість допомогти.

Під час першого візиту ми знайомимося з дитиною, проводимо діагностику, оцінюємо готовність до лікування, показуємо інструменти. Якщо дитина готова лікуватися, вмикаємо на стелі телевізор з мультфільмами і приступаємо до лікування.

Не менш важливо заспокоїти дитину та відвернути її увагу, щоб лікар міг спокійно та максимально якісно виконати свою роботу. Ми вважаємо дуже важливим налагодити контакт дитини та лікаря, забезпечити маленькому пацієнтові комфорт та почуття безпеки.

Дитина може сама вибрати улюблені мультики та дивитися їх у навушниках, щоб навіть не чути шуму стоматологічного обладнання.

Якщо потрібно провести рентген-діагностику, ми виконуємо цю маніпуляцію, не встаючи з крісла. Датчик підводимо до зуба, а тубус рентген-апарата до зони дослідження. Таким чином ми миттєво отримуємо знімок на екрані монітора у кабінеті лікаря.

Але якщо дитина має страх або небажання лікуватися, в клініці проводиться лікування за допомогою:

 • 1

  Закису азоту

 • 2

  Медикаментозного сну

Ми проводимо лікування навіть найменшим пацієнтам з дотриманням стандартів у стоматології:

 • Якісне та безпечне знеболювання
 • Накладення коффердама (хустка для ізоляції)
 • Фотополімерні пломби (естетичні реставрації)
 • Рентгенографія
 • Покриття коронками сильно зруйнованих зубів.

Лікування з дотриманням усіх етапів дає можливість гарантувати якісний, прогнозований та довгостроковий результат. Це дозволяє нам дати гарантію на лікування молочних зубів до їхньої фізіологічної зміни.

У стоматологічному центрі Dentalika лікування дітей проводить стоматолог-терапевт, член Асоціації дитячих стоматологів України Ткач Анастасія Олексіївна. Її відрізняє дивовижна здатність налаштуватися на одну хвилю з дитиною, вона вміло відволікає маленького пацієнта та перетворює візит до свого кабінету на маленьку пригоду. Анастасія Олексіївна завжди знайде цікаву тему для розмови з дитиною, а після всіх процедур відкриє свою чарівну скриньку з сюрпризами та вручить подарунок маленькому сміливцю чи відважній принцесі. Саме завдяки їй наші маленькі пацієнти позбулися страху та скутості під час лікування.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб