Профгігієна

Безметалева кераміка

Посміхайтеся без сором'язливості — результат того вартий!
Безметалева кераміка у Dentalika

Безметалева кераміка – це сучасні матеріали, з яких ми виготовляємо міцні та довговічні вініри, накладки, коронки та мости.

Властивості таких матеріалів, як E-max (дисилікат літію), Empress-Cad (польовошпатна кераміка) та кераміка на основі діоксиду цирконію дозволяють гарантувати стабільність результату. Такі роботи також вимагають суворого дотримання правил і протоколів (починаючи від вибору матеріалу, методики його виготовлення, техніки підготовки зуба до фіксації в порожнині рота).

Сьогодні Dentalika готова запропонувати своїм пацієнтам керамічні реставрації найвищої якості.

Ми ретельно плануємо кожну роботу та використовуємо:

  • 1

    Комп’ютерну томографію, панорамні та прицільні знімки, які отримуємо у клініці на томографі ProMax 3D та візіографах Pro-X від Planmeca (Фінляндія);

  • 2

    Стандартизовані портретні та внутрішньоротові фотографії пацієнтів на всіх етапах лікування;

  • 3

    3D-моделі зубних рядів та щелеп, зняті найновішими 3D-сканерами Cerec Omnicam та Primescan від Sirona (Німеччина), які є лідерами на світовому ринку.

На підставі цих швидких даних фахівці клініки підготують та нададуть вашій увазі варіанти лікування, з яких можна буде вибрати відповідний.

У клініці проводиться ретельний контроль виготовлення керамічних робіт за допомогою комп’ютера та програм In-Lab, Exocad, 3-Shape, Smile-Design, Real-Guide, і лише затверджені проекти є основою для вашої майбутньої ідеальної посмішки.

Ми також використовуємо дентальні мікроскопи провідних виробників Німеччини (Leica M-320 (Hi-End), CJ-Flexion (Advanced), Karl Kaps 1100 (Expert). Це прилади найточнішого калібрування, в яких зображення у форматі Full-HD транслюється на Led – екрани, встановлені поруч із кріслом пацієнта, і при необхідності проводиться фото- та відеофіксація всіх процесів лікування.

Більшість ортопедичних робіт у нашому центрі виконується безпосередньо головним лікарем клініки.

Запишіться онлайн
Натисніть кнопку "записатися" і виберіть зручний спосіб